دانش


دانش

         كمپ ترك اعتياد

بازدید :    ۲۵ مرداد ۱۴۰۰    ۰۱:۳۳:۳۹    پوريا

 كمپ ترك اعتياد مناسب : 

اين اردوگاه مكاني مناسب براي افرادي است كه از اختلال سوء مصرف مواد رنج مي برند و به دنبال يك تجربه تجديد نظر جامع براي غلبه بر اعتياد خود هستند . ما برنامه هايي را براي نوجوانان و بزرگسالان ارائه مي دهيم و از كساني كه در شروع زندگي جديد براي خود نياز به حمايت دارند استقبال مي كنيم. بازيابي هدف است ، اما بازيابي نيز يك روند مداوم است. از طريق چندين فعاليت ، ما به نوجوانان و بزرگسالان مهارت هاي جديدي را آموزش مي دهيم كه عزت نفس آنها را افزايش داده و به آنها اجازه مي دهد با موفقيت بيشتري به اهداف خود برسند. براي نوجوانان ، ما بر آموزش مسئوليت تمركز مي كنيم در حالي كه تمركز اصلي ما براي بزرگسالان مديريت استرس در دنياي واقعي است.استرس در طول زندگي همه آشكار است و ما مي دانيم كه اين دليل بزرگي براي سوء مصرف مواد مخدر است. ما به مهمانان خود مي آموزيم كه چگونه با استرس هاي روزانه زندگي به جاي سوء استفاده از مواد هنگام بروز رويدادهاي زندگي روزمره كنار بيايند.
بيش از دو دهه است كه ما از بيماران خود با آغوش باز و فداكاري در سراسر اردوگاه مراقبت مي كنيم.مكاني عالي براي لذت بردن از آنچه طبيعت به ما ارائه مي دهد. فعاليت هاي بيروني مانند فوتبال ، دويدن ، تنيس روي ميز و... به كاهش استرس و ايجاد آرامش كمك مي كند و ذهن و بدن ما را به يكديگر نزديك مي كند. اين نوع درمان جامع به ما اجازه مي دهد تا از محيط اطراف خود و اينكه چه كسي هستيم آگاه شويم.


داراي اعتبار ملي ، ما درمان جامع و پيشرفته اي را ارائه مي دهيم كه توسط متخصصان چند رشته اي ارائه مي شود. كمپ ترك اعتياد پيشرو در درمان اعتياد است و بيش از 15 نوع اعتياد را با برنامه هاي درماني اختصاصي ما درمان مي كند. هنگامي كه از برنامه ما فارغ التحصيل مي شويد ، مراقبت ما متوقف نمي شود. ما به همه بيماران خود مراقبت هاي بعد و فارغ التحصيلان را ارائه مي دهيم و حضور در جلسات 12 مرحله اي را در جامعه تشويق مي كنيم. مهم نيست كه چه كسي هستيم ، از كجا آمده ايم يا با چه چيزي مبارزه مي كنيم ، همه ما يك هدف اصلي داريم و همه ما براي موفقيت در كنار هم تلاش مي كنيم.

منبع اطلاعات و تصاوير: https://camp-srb.ir/

كمپ ترك اعتياد،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     پيچ و مهره
    قالب سازي
    طراحي سايت
    كمپ ترك اعتياد
    نصب درب برقي
    قالب بتن

منو

درباره ما